Aleșii locali din Consiliul municipal Chișinău s-au întrunit în ședință extraordinară, la această oră. Pe ordinea zi figurează 5 subiecte. Totodată, consilierii au votat includerea amendamentului propus de liberala Veronica Herța, privind raportul despre situația la Stația de epurare.
![Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova](https://i0.wp.com/www.moldovastiri.ro/wp-content/uploads/2022/12/PRIMELE-STIRI.png?fit=1366%2C768&ssl=1)
Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova
Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova | Primele stiri
![Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova](https://i0.wp.com/www.moldovastiri.ro/wp-content/uploads/2022/12/PRIMELE-STIRI.png?fit=1366%2C768&ssl=1)
Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova
Stiri din Moldova | Toate stirile din moldova | Primele stiri